Wynajem podestów

Najlepsza oferta na rynku

Aktualności

Poznaj możliwości Haulotte Optimum 8

Poznaj możliwości Haulotte Optimum 8

W niniejszym wpisie pragniemy zaprezentować maszynę stanowiącą jeden z filarów jeżeli chodzi o podesty elektryczne. Bardzo lubimy tą maszynę, nasi klienci również. Nieduże gabaryty podnośnika elektrycznego Haulotte Optimum 8 sprawiają, że jest to zwyżka idealna do wielu różnych zastosowań. Klienci decydujący się na wynajem tej zwyżki cenią ją przede wszystkim za niezawodność i komfortową pracę.

Haulotte Optimum 8 to nowa generacja podnośnika nożycowego o zsynchronizowanych silnikach zapewniających niezawodną i stabilną pracę. Warto w tym momencie zwrócić uwagę, iż maszyna jest bardzo ekonomiczna.

Oto najważniejsze zalety podnośnika Haulotte Optimum 8

Zwinność

podnosnik-nozycowy-elektrycznyZwyżka została zaprojektowana w sposób umożliwiający precyzyjne sterowanie, nawet w najtrudniejszych i najbardziej ciasnych warunkach. Zastosowany w tym rodzaju zwyżki napęd asynchroniczny pozwala osiągnąć niezwykle mały promień skrętu, nie przekraczający 1,5m

Funkcjonalność ta daje możliwość swobodnego i wygodnego prowadzenia prac, nawet na bardzo małych powierzchniach. Jest to zwyżka idealnie nadająca się do wykorzystania podczas prac na halach i magazynach o wąsko ustawionych regałach lub maszynach, powodujących ograniczenia w przejeździe.

Szybkość

W przypadku zwyżki Haulotte Optimum 8 zastosowano napęd umożliwiający poruszanie się w przód z prędkością 5km/h co sprawia, że nadaje się ona do pracy również na większych powierzchniach, wpływając pozytywnie na szybkość wykonywanych prac.

Płynna praca podestu

Zwyżka porusza się bardzo płynnie zarówno podczas przemieszczania jak również podczas podnoszenia podestu, zapewniając operatorowi wysoki komfort i pewność podczas pracy.

Gabaryty

Zdecydowanie jedna z najważniejszych cen Haulotte Optimum 8. Dzięki kompaktowym rozmiarom, możliwe jest dotarcie nawet do bardzo trudno dostępnych miejsc. Niewielkie rozmiary pozwalają na przejazd maszyny przez drzwi o standardowych rozmiarach, nawet bez składania barierek ochronnych.

Optymalna waga

Waga tego wspaniałego podestu ruchomego została dobrana w taki sposób aby umożliwić wykonywanie prac na wysokościach, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Haulotte Optimum 8 umożliwia pracę przy wietrze do 45km/h, zachowując udźwig na poziomie 230kg

Automatyczny system ochrony przed wybojami

Dzięki wbudowanemu, automatycznemu systemowi ochorony przed wybojami, Optimum 8 bez problemu może poruszać się np. po podjazdach, zapewniając pełną stabilność oraz komfortowe sterowanie.

Dodatkowo zwyżka Haulotte Optimum 8 wyposażona jest w łatwo dostępne punkty zaczepu na podwoziu. Umożliwia to szybkie i łatwe podniesienie oraz ewentualne przewiezienie maszyny za pomocą wózka widłowego, bez ryzyka jej ześlizgnięcia.

To nie wszystko

zwyzka-1

Haulotte Optimum 8 to maszyna przemyślana w każdym detalu. Na szczególną uwagę zasługuje umieszczone w tylnej części podwozia dociążenie zwyżki. Ten z pozoru mało istotny element jest praktycznie niezniszczalny i spełnia jednocześnie klika funkcji. Przede wszystkim jest bardzo odporny na uderzenia, pełni więc rolę zderzaka zapobiegającego uszkodzeniom zwyżki. Dodatkowo, w jego wnętrzu stworzona została bezpieczna przestrzeń, gdzie umieszczone są kable oraz wtyczki ładowania baterii. Element został zaprojektowany w taki sposób aby (za pomocą wyprofilowanego stopnia) ułatwiał wejście operatorowi.

zwyzka-2

Każdy z elementów w tym modelu zwyżki został zaprojektowany w sposób przemyślany.

  • Trwałość elementów takich jak śruby, osie czy mocowania została dodatkowo poprawiona dzięki specjalnej obróbce antykorozyjnej.
  • Zmniejszono o połowę liczbę przewodów hydraulicznych dzięki czemu ryzyko wycieków oleju spadło o 50%.
  • Wodoodporne złącza elektryczne zapobiegają awariom związanym z wilgocią i korodowaniem.
  • Zwyżka Haulotte Optimum 8 cechuje jest bardzo ekonomiczna co zmniejsza koszty pracy.
  • Zastosowano bardzo intuicyjny i wygodny panel sterowania, znacznie poprawiający komfort sterowania oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac.


Dodatkowe udogodnienia takie jak latarka, światło ostrzegawcze podczas pracy czy w wersji dodatkowej, również gniazdo elektryczne, sprawiają iż praca z tą maszyną to czysta przyjemność. Przekonało się o tym już wielu naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z usługi wynajmu tego i innych modeli zwyżek i podestów ruchomych w naszej wypożyczalni. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy.

Haulotte Optimum 8 wynajem

Podnośnik Haulotte Optimum 8 dostępny jest na wynajem w naszej wypożyczalni. Zapraszamy do zapoznania się z ceną na stronie Wypożyczalnia oraz do kontakt w celu wynajmu maszyny.