Wynajem podestów

Najlepsza oferta na rynku

Aktualności

Zalety zwyżek i podnośników nożycowych

Zalety zwyżek i podnośników nożycowych

Podesty ruchome oraz wszelkiego rodzaju zwyżki wykorzystywane są przy wielu różnych pracach. Faktem jednak jest, iż firmy, które z nich jeszcze nie korzystały, nie do końca zdają sobie sprawę z możliwości i potencjału tych urządzeń. W niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić najważniejsze zalety zwyżek oraz możliwości ich wykorzystania podczas różnego rodzaju prac.

Zwyżki to alternatywa dla wszystkich firm, które podczas codziennej pracy wykorzystują rusztowania.

Główne zalety pracy ze zwyżką

Przede wszystkim ogromny zakres zastosowań
Wszelkiego rodzaju podesty ruchome pozwalają usprawnić prace przeprowadzane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Do stałego grona klientów naszej wypożyczalni, zaliczają się nie tylko firmy budowlane i wykończeniowe, ale także firmy zajmujące się np. utrzymaniem i pielęgnacją ogrodów, wykonujące prace komunalne czy profesjonalne firmy sprzątające.

Bezpieczeństwo pracy
Specjalnie zaprojektowane poręcze oraz uchwyty i uprzęże, zapewniają bezpieczne warunki podczas prac na wysokości.

W celu zapewnienia większej stabilności niektóre modele podnośników koszowych jak np. podnośnik DINO-180T posiadają podpory zapewniające dodatkową stabilność podczas wykonywania prac na niepewnym podłożu.

Szybkość pracy
Wiele prac na wysokości realizowane może być przy wykorzystaniu tradycyjnego rusztowania lub tzw. rusztowania warszawaskiego. Pamiętać jednak należy, iż rozłożenie tradycyjnego rusztowania wymaga czasu, natomiast rusztowania warszawskie nie należą do rozwiązań bezpiecznych. Z uwagi na szybkość i niemalże nieograniczone możliwości ustawienia, zwyżki stanowią idealną alternatywę dla każdego rusztowania.

mycie-okien-ze-zwyzkiWszechstronność
Duży wybór modeli, rozmiarów oraz napędu umożliwia precyzyjne dopasowanie zwyżki do konkretnego rodzaju prac. Sprawdzają się one świetnie w miejscach o ograniczonej przestrzeni, nierównym terenie czy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Wypożyczalnia Drosam oferuje wynajem podestów ruchomych, zwyżek oraz podnośników w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne na terenie Krakowa, Nowego Sącza oraz całego woj. Małopolskiego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w dobrze optymalnego rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi maszynami w dziale Wypożyczalnia oraz do kontaktu z naszą firmą.