Wynajem podestów

Najlepsza oferta na rynku

Aktualności

Elektryczny podest nożycowy Genie GS 2032

Elektryczny podest nożycowy Genie GS 2032

Zadowolenie klienta oraz komfort użytkowania dostarczanych maszyn to priorytety firmy Genie od początku jej działalności. Na przestrzeni wieloletniej obecności w branży, firma wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością produkcji, innowacyjnością oraz łatwością serwisowania maszyn.

Klienci na całym świecie doceniają firmę między innymi za podnośniki nożycowe serii GS 1530 czy GS 5390, które charakteryzują się zwartą konstrukcją, dużą ładownością (przy jednocześnie stosunkowo niewielkich rozmiarach) oraz bardzo dobrą mobilnością. Firma Genie to bez wątpienia jeden z liderów w branży.genie gs2032

Genie GS 2032

W niniejszym artykule chcielibyśmy przybliżyć nieco wspaniały model elektrycznego podestu nożycowego jakim jest Genie GS 2032.

Według deklaracji firmy, podstawowym i najważniejszym elementem, branym pod uwagę podczas tworzenia nowego produktu jest wsłuchanie się w potrzeby klienta. W rezultacie, modele niebieskich podnośników Genie pozwalają na wydajną i komfortową pracę w bardzo różnych warunkach.

Podest GS 2032 podobnie jak wiele z pozostałych modeli firmy Genie posiada bardzo ciekawe rozwiązania techniczne.

Podnośnik przeznaczony jest głównie do prac wykonywanych wewnątrz. Maksymalna wysokość robocza tego podestu to 7,9m.  Warto zaznaczyć, iż mimo zwartej konstrukcji maszyny, dzięki opcji rozsuwania oferuje ona podest roboczy o powierzchni 3,18 x 0,81 m (po rozłożeniu).

Napęd i sterowanie

W przypadku tej maszyny zastosowany został podwójny napęd na przednie koła. Za sprawą krótkiego rozstawu osi podest nożycowy Genie GS 2032 jest niezwykle sterowny (co stanowi już standard w przypadku podestów ruchomych tego producenta). Podobnie jak w przypadku innych modeli tej firmy, model GS 2032 charakteryzuje się zerowym wewnętrznym promieniem skrętu, natomiast zewnętrzny promień skrętu to jedynie 2,29 m. 

Warto również zaznaczyć, iż panel kontrolny podczas rozsuwania platformy, przemieszcza się umożliwiając operatorowi możliwie najlepszy kąt widzenia w każdej pozycji. Dodatkowe ułatwienie stanowi możliwość sterowania podestem przy użyciu josticka.

Zastosowanie

Podest ten nadaje idealnie sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju prac wewnątrz tj. hale produkcyjne, magazyny czy obiekty handlowe, Możliwe jest również wykorzystanie maszyny na zewnątrz, na płaskim terenie o pochyle nie większym niż 30%.

Genie GS 2032 wymiary

gs-2032-wymiary.[1]

Pobierz: Genie GS 2032 - SPECYFIKACJA TECHNICZNA


Podesty Genie GS 2032 na wynajem

Wypożyczalnia Drosam oferuje możliwość wynajmu podestu nożycowego Genie GS 2032 na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.