Wynajem podestów

Najlepsza oferta na rynku

Aktualności

Zwyżki do pracy w magazynie

Zwyżki do pracy w magazynie

Codzienna praca w branży magazynowania to przede wszystkim terminowa realizacja wszystkich zamówień i odpowiednie zarządzanie zasobami. Codzienne zadania pracowników magazynowych to również praca na wysokości, która stanowi nierozłączną część prascy w tej branży. Zwyżki i wszelkiego rodzaju podesty ruchome to zatem urządzenia niezbędne dla prawidłowego utrzymania przebiegu prac magazynowych.

Zwyżki dla magazynów

Wszelkiego rodzaju podesty oraz zwyżki wykorzystywane są podczas różnych prac magazynowych, tj.

  • układanie zapasów
  • przygotowywanie zamówień
  • czyszczenie i konserwacja

Podnośniki do magazynu - na co zwrócić uwagę?

Szybka dystrybucja i płynny przepływ towarów to kluczowe elementy pracy magazynu - niezależnie od jego wielkości oraz rodzaju magazynowanych towarów. Spełnienie tych warunków wymaga między innymi odpowiedniego wyboru zwyżek.

Przede wszystkim cicha praca

Hałas jest nie tylko niekomfortowy ale również ma realny wpływ na bezpieczeństwo pracowników magazynowych. Pamiętajmy, iż nawet duże magazyny to wciąż pomieszczenia zamknięte. Jednoczesna praca 2 - 3 zwyżek napędzanych silnikami spalinowymi generuje nie tylko duży hałas, ale również spaliny.

Dlatego też do tego rodzaju prac wykorzystywane są podesty oraz zwyżki z napędem elektrycznym, zapewniające cichą oraz bezemisyjną pracę.

Sterowność

Dobra i łatwa sterowność to kluczowy element pracy na małej przestrzeni. Polecamy również jeden z poprzednich wpisów - zwyżki do pracy na małych przestrzeniach.

Przestrzeń magazynowa rozplanowana jest w sposób umożliwiający gromadzenie możliwie największej ilości towarów. Obszar dla przejść oraz ciągów komunikacyjnych jest zazwyczaj ograniczony do wymaganego minimum.

Jak nie trudno się zatem domyślić, sprawna praca na małej powierzchni wymaga zwyżki o dużej sterowności, i możliwie najmniejszym promieniu skrętu.

Wypróbuj różne modele zwyżek

Wynajem zwyżek na terenie Krakowa oraz całego woj. Małopolskiego oferowany przez naszą firmę to świetna okazja nie tylko do skorzystania ze zwyżek w celu jednorazowych prac. Wynajem podestów ruchomych to również możliwość sprawdzenia konkretnych modeli maszyn, przed podjęciem decyzji o zakupie. Jest to świetne rozwiązanie dla firm posiadających własne magazyny, jak również wynajmujących powierzchnie magazynowe.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.