O firmie

DROSAM

Firma Drosam istnieje na rynku od 1997 roku. Specjalizujemy się w wynajmie sprzętu jak również oferujemy sprzedaż sprzętu nowego oraz używanego renomowanych marek. W sprzedaży posiadamy nowe sprzęty Wacker Neuson oraz Bomag.

Sklep internetowy powstał by dostarczać najwyższej jakości narzędzia w możliwie najkrótszym czasie, starając się sprostać największym wymaganiom naszych klientów. Chcemy zapewnić swoim klientom przyjemność kupowania i radość z użytkowania najlepszych narzędzi. Naszym celem jest zapewnić bezpieczne i wygodne zakupy z szybką dostawą do domu.

Działalność w zakresie branży budowlanej  daje nam praktyczną znajomość oferowanych przez nasz sklep produktów a Państwu gwarancję profesjonalnego doradztwa przez naszych specjalistów w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu do planowanych prac.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do dużych i małych przedsiębiorstw ale również do klientów indywidualnych, którzy dzięki atrakcyjnej ofercie mogą w łatwy sposób pozyskać interesujący ich produkt.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.