Wynajem podnośników koszowych Kraków

podnosnikOferujemy usługę wynajmu podnośników koszowych samojezdnych oraz przewoźnych. Podnośniki dostępne w naszej wypożyczalni to maszyny zawsze w pełni sprawne, gotowe do każdego rodzaju prac na wysokościach. Oferujemy możliwość wynajmu podnośników najbardziej uznanych producentów na rynku, czyli takich firm jak Genie, JLG.

Oferowane zwyżki pozwalają na swobodną pracę na wysokościach sięgających 20m i więcej.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy podnośniki koszowe samojezdne (z napędem spalinowym) oraz podnośniki przewoźne, montowane na przyczepie z zaczepem kulowym.

Wynajem podnośników z transportem

Wynajem realizujemy na terenie Krakowa oraz w obrębie woj. Małopolskiego. Istnieje możliwość transportu wynajmowanego sprzętu w wyznaczone miejsce. Wynajmowane podesty oraz innego rodzaju zwyżki, podstawiamy w wyznaczone miejsce zawsze na czas.

Podnośnik koszowy z operatorem

Oferta wynajmu podnośnika z obsługą jest szczególnie atrakcyjna i często wykorzystywana przez klientów indywidualnych, podczas przeprowadzania wszelkich prac sezonowych lub jednorazowych. Operatorzy zwyżek w naszej firmie to kadra wykwalifikowanych pracowników, posiadających niezbędne przeszkolenie, uprawnienia oraz ogromne doświadczenie w obsłudze tego rodzaju maszyn. 

Podnośniki koszowe do prac na wysokościach

Szerokie grono naszych odbiorców to przede wszystkim firmy budowlane, remontowe i inne. Nasze usługi podnośnikiem koszowym Kraków, świadczymy również klientom indywidualnym. Nasze podnośniki i zwyżki najczęściej wykorzystywane są do takich prac jak:

  • prace wykonywane na dachach (mycie, naprawy, odśnieżanie, montaż anten itp.)
  • prace związane ze sprzątaniem oraz myciem obiektów na wysokościach
  • prace komunalne (przycinacie i wycinka drzew)
  • remonty instalacji energetycznych
  • montaż i wyklejanie billboardów
  • prace serwisowe i konserwacja oświetlenia zewnętrznego
  • i wiele innych

Podnośniki koszowe Kraków

Zapraszamy do skorzystania z wynajmu podestów oraz zwyżek w naszej firmie. Oferujemy elastyczne godziny pracy oraz indywidualne podejście do realizacji każdego zlecenia. Posiadamy omega repliki zegarków wieloletnie doświadczenie w branży. Wiemy na czym polega bezpieczna praca na wysokościach. Naszym klientom, oprócz wysokiej jakości maszyn, oferujemy również fachowe doradztwo oraz pomoc przy realizacji nawet bardzo wymagających zadań. Zapraszamy do kontaktu!

Drosam - oddział Kraków - +48 530 79 79 79

 

Zobacz również

Wzór umowy wynajmuWarunki transportu podnośnikówRegulamin wynajmu podestów

Park maszynowy Drosam Kraków

Oprócz podnośników koszowych samojednych oraz na przyczepach, oferta naszej wypożyczalni to również szeroka gama elektrycznych podnośników nożycowych wykorzystywanych najczęściej podczas prac wysokościowych, przeprowadzanych wewnątrz. W ofercie posiadamy również podesty nożycowe z napędem spalinowym.